Hayal gücünüzü kullanarak birbirinden güzel pastalar yapmanız için temel oluşturacak bir kurs arıyorsanız, bu kurs tam size göre!

Kurs içeriğimiz 4 bölümden oluşmaktadır. Bunlar;

  1. Pandispanya (Pasta Keki) Yapımı:                                                                                       Bölüm içerisinde sizlerin en güzel pasta kekini yapmanıza yardımcı olacak bir adet anlatım videosu, videodan ayrı olarak tüm ayrıntılarıyla süreci görebilmeniz için bir adet pandispanya hazırlama yönergesi ve bölüm sonu sınavı bulunmaktadır. (Bölüm sonu sorularının cevaplanmaması durumunda sistem kursu bitirmenize izin vermeyecektir!)
  2. Pasta Kreması Yapımı:                                                                                                     Bölüm içerisinde sizlerin en güzel pasta kremasını yapmanıza yardımcı olacak bir adet anlatım videosu, videodan ayrı olarak tüm ayrıntılarıyla süreci görebilmeniz için bir adet pasta kreması hazırlama yönergesi ve bölüm sonu sınavı bulunmaktadır. (Bölüm sonu sorularının cevaplanmaması durumunda sistem kursu bitirmenize izin vermeyecektir!)
  3. Ganaj Yapımı:                                                                                                           Bölüm içerisinde sizlerin en güzel pasta kremasını yapmanıza yardımcı olacak bir adet anlatım videosu, videodan ayrı olarak tüm ayrıntılarıyla süreci görebilmeniz için bir adet pasta kreması hazırlama yönergesi ve bölüm sonu sınavı bulunmaktadır. (Bölüm sonu sorularının cevaplanmaması durumunda sistem kursu bitirmenize izin vermeyecektir!)
  4. Pastacılıkta Yapılan Temel Hatalar:                                                                             Bölüm içerisinde sizlere pastacılıkta yapılan temel hatalardan bahsedileceği bir adet animasyon videosu ve bölüm sonu sınavı bulunmaktadır. (Bölüm sonu sorularının cevaplanmaması durumunda sistem kursu bitirmenize izin vermeyecektir!)

 

Temel Pastacılık Kursuna aşağıda bulunan linkten indirerek ulaşabilirsiniz…

Kursu İndir

 

 

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir